10 Temmuz 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları! Aşk-Para-Sağlık - Bilgi Destesi

En Son

Cumartesi, Eylül 09, 2017

BilgiDestesi

10 Temmuz 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları! Aşk-Para-Sağlık

10 Temmuz 2017 Pazartesi günlük burç yorumu alacağınız kararlarda, gideceğiniz yerlerde ve daha bir hayli şeyde burç yorumları size yardımcı olabilir. 10 Temmuz’da dünyaya gelen insanlar hangi burç oluyor? 10 Temmuz burcu hangisi, 10 Temmuz  burcu özellikleri nedir? İşte 10 Temmuz Pazartesi burç yorumları...


KOÇ BURCU 10 Temmuz 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mart - 20 Nisan)
Birileri işlerinizi bozmak için önünüze daimi olarak engeller çıkarabilir. Geri dönen işleriniz için paniğe kapılmak yerine size zarar vermek için uğraşıp duran kişileri öğrenmeye çalışmalı ve sizden yaşça büyük otorite konumundaki insanların desteğini alarak yılanın başını bulmalı ve bu vaziyetin önünü kesecek teşebbüslerde bulunmalısınız 
BOĞA BURCU 10 Temmuz 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)
Yeni başlangıçlar için yeni bir hafta başlıyor. Partnerinizin size sürprizleri olabilir. Parasal konularla alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Parasal birikimlerinizle alakalı kararlar alacağınız zamanlar var. Becerilerinizi mesul olduğunuz konularda kullanmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi deşarj olacaktır. İlerleyen vakitlerde şahsi konular daha fazla ehemmiyet kazanabilir. 
İKİZLER BURCU 10 Temmuz 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 23 Haziran)
Etrafınızın mutluluğu sizin mutluluğunuz demek. Özgürlüğünüze düşkünsünüz fakat sosyal konulardan uzak değilsiniz. Bu sabah hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Yakın etrafınızla alakalı gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. İletişimden kaynaklı aksaklıklar keyfinizi kaçırmasın. İlerleyen vakitlerde cüzdanınızla alakalı konularla meşgul olabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler keyfinizi yerine getirecektir. 

YENGEÇ BURCU 10 Temmuz 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 23 Temmuz)

Gün boyu bir hayli konuda aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bilmediğiniz ve saklı kalan konular gündeminizi meşgul edebilir. Karar vermeniz şart olan konularda dikkatli olmanızda yarar var. Gün içinde yaşayacağınız içsel süreçler farkındalığınızı arttırabilir. Arkadaşlarınızla görüşmek ve beklentileriniz ile ilgili konuşmak size iyi gelecektir. Sıhhatinizle ilgilenmeyi savsaklamayın. 

ASLAN BURCU 10 Temmuz 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Temmuz - 22 Ağustos)

Sabah saatlerinde başlayan aksaklıklar gün boyu devam edeceğe benziyor. Haftaya kötü başladınız ama onu tersine çevirmek sizin elinizde. Bugün önünüze gelen fırsatları kaçırmayın. Alacağınız kararları öğleden önce almanızda fayda var. İlerleyen vakitlerde kişisel açıdan önem verdiğiniz konular ön tasarıya çıkacaktır. Sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yeni tasarılar yapmak için fırsatlarınız olacaktır. 

BAŞAK BURCU 10 Temmuz 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Hususi hayatınızdaki sağlam yürüyüşünüz devam ediyor. Sevdikleriniz sizin sıcaklığınızla huzur içindeler. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızın yoğunlaştığı bir gündesiniz. Aldığınız sorumluluklar sizi karar mertebesine getirebilir. Üstlerinizle iletişiminiz öne tasarıya çıkabilir. Hedeflerinize erişmek için başkalarından daha fazla destek almak isteyebilirsiniz. Bugün inandığınız fikirleri müdafaa etmek için istek duyacağınız zamanlar var. 

TERAZİ BURCU 10 Temmuz 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün sosyal konularda keyfiniz yerinde. Beklentiniz karşılık verdi. Şimdi gelecek beklentilerinizle alakalı konularda yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla tasarılar yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde uğraştığınız konularla alakalı kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi deşarj olacaktır. Dikkatiniz size yeni yatırımlar sağlayacak. 

AKREP BURCU 10 Temmuz 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Bugün keşfetme arzusuyla bir sürü şey öğrenmek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak ve gelecek hayalleriniz için yeni amaçlar koymak isteyebilirsiniz. Gün içinde beynelmilel konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uğraştığınız konularda ciddi kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu sizi yine harekete geçirebilir. 

YAY BURCU 10 Temmuz 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 22 Aralık)

Savsakladığınız aşk hayatınızdan alarm sesi geliyor. Partnerinizle alakalı konularla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Çalışma konularınızda aksayan işlere yine başlamak ve bitirmek isteyebilirsiniz. Bu işinize pozitif tesir de yapacaktır. Bugün fikirlerinizi kuvvetli bir şekilde müdafaa edeceğiniz bir gün. Siz doğru yerdesiniz, sözlerinizi korkmadan ifade edin. Romatizmalarınız bu havaları seviyor, dikkat! 
OĞLAK BURCU 10 Temmuz 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)
Bugünlerde kriz yaratan vaziyetlerle karşılaşabilirsiniz ve bu vaziyet sizi sallayabilir. Ancak zekanızla bu sürecin üstesinden gelebilirsiniz. Bir müddettir duygusal olarak da yıprandığınızı hissediyorsunuz. Tüm bunların sizi alt etmesine müsaade etmeyin. Yakında tertemiz bir hayat sizi bekliyor. Öğle saatlerinde ortaklı konularla alakalı yeni kararlar alabilirsiniz. Parasal konularda karar vermeden iki defa düşünün. 

KOVA BURCU 10 Temmuz 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Siz kararınızı verdiniz, neticelerini da kaldırabilirsiniz. Hayat devam ediyor. Çalışma hayatınızdaki konular bugün gündeminize taşınabilir. Uğraştığınız işlere başkalarını da katmak isteyebilirsiniz. Bu sizin başarınıza olumlu etki edecektir. Sayılarla aranız iyi değil evet fakat ödemeleriniz gittikçe birikti. Artık ilgilenseniz iyi olur. Dikkatsizlikleriniz canınızı sıkacağa benziyor. Sosyal konularla ilgilenip kafanızı dağıtmak iyi gelecektir. 

BALIK BURCU 10 Temmuz 2017 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 21 Mart)

Yoğun bir hafta sonu geçirdiniz. Yorgunsunuz fakat içiniz rahat. İşyerinde bugün sizi yoracak bir vaziyet yok, haftalık tasarılar için bolca vakit. İyi bir çalışma programı sizi yeni yerlere taşıyabilir, motivasyonunuzu yüksek tutun. Bugün sizi bekleyen bir dizi ziyaret de var, ertelemeyin zira uzun vakittir onların gözü yolda. Parasal konular hali hazırda hassasiyetini savunuyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder