Ronaldo evleniyor! - Bilgi Destesi

En Son

Pazar, Eylül 24, 2017

BilgiDestesi

Ronaldo evleniyor!

Ronaldo dünya evine girmeye hazırlanıyor

Nişanlısından bir kız çocuğu olacak olan tanınmış futbolcu Cristano Ronaldo’nun düğünün hemen hemen peşinden nişanlısı ile nikah masasına oturacağı söylendi.

Cristano Ronaldo ve Georgina Rodriguez çiftinin bebeğinin kız mı yoksa erkek mi olacağı belli oldu. Dünyanın en başarılı 1. Futbolcusu olarak tanınan Ronaldo’nun 22 yaşında olan nişanlısından gelecek ay doğacak olduğu çocuğunun 8 aydır cinsiyeti medyadan saklanıyordu. Bugün Rodriguez’in dans hocası tarafından çiftin bebeklerinin cinsiyetinin kız olacak olduğu izah etti. Cristano Ronaldo ve Georgina Rodriguez daha daha evli olmamalarına karşın bebek dünyaya geldikten sonra dünya evine girecek olduklarını ve Ronaldo’nun nişanlısına henüz daha izdivaç etmeden vasati 250.000 TL değerinde bir pırlanta yüzük aldığı biliniyor.

EVLİLİK TARİHLERİ HENÜZ BELLİ DEĞİL

Önceden izdivaç edecek oldukları izah eden ancak ne vakit olduğu izah etmeyen Cristano Ronaldo ve Georgina Rodriguez çiftinin henüz daha ne zaman izdivaç edecek olduklarının tarihi net olarak belli değil. Ancak çiftin 1 ay sonrasında doğacak olan kız bebeklerinin ardından alınacak olan düğün tarihi ile beraber hazırlıklara başlaması, gelinlik ve güveylik dikiminin hemen ardından çiftin dünya evine girmesinin beklendiği belirtiliyor. Ronaldo’nun son zamanda alanlardaki performansında bir mesele olmadığı da bilinen ehemmiyetli bir ayrıntı.

DÜĞÜN NEREDE YAPILACAK

Sosyal medya üzerinden Ronaldo’nun takipçilerinin en çok merak edip sordukları suallerden bir tanesi de bu. Tanınmış kişi futbolcu aynı çocuğunun cinsiyetinde olduğu gibi bu konuda da suskunluğunu savunuyor ve cevaplamaktan kaçınıyor. Ancak Ronaldo’nun yakınlarından edinilen bilgiye göre dillere destan bir düğün olacağı söyleniyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder