Adtictac nasıl?

Web sitesi olan veya sosyal medya kullanan insanlar, bunlardan para kazanma çabası  içindedirler.

İnsanların kazanmaları için onlarca reklam şirketi hizmet vermektedir.
Reklam şirketi seçmek çok önemlidir.Çünkü güvenli mi değil mi,ne kadar kazandırıyor bilmek gerekir.

Bu yazımızda ise her türlü siteye reklam veren yeni bir reklam şirketi olan Adtictac.com’u ele alacağız.
adtictac reklam şirketi ne kadar kazandırıyor

Yukarıda ne kadar yeni olarak belirtsem de pek yeni olmadığını çoğu forumdaki sitelerden okuyunca anlayabiliyoruz.Kısacası o kadar yeni değil.Zaten “Link.tl” projesi olduğunu da biliyoruz.

Kullanıcılar Adtictac’ın sayaçlarının yanlış olduğunu belirtiyor.Her türlü web sitesine reklam verebilen ve siteleri düzgün bir onay sürecinden geçirmeyen bir reklam şirketi ne kadar güvenli olabilir ki?

Ben yaklaşık 1 hafta kadar kullandım.Hiçbir onay sürecinden geçmedi.Yüzlerce görüntülenme ve onlarca tıklama almama rağmen hiçbir kazanç elde edemedim.Sayaç tamamen sıfırdı.Daha sonra bir mail gönderdim.Asıl iş reklamı görmeleri veya tıklamaları değilmiş.Telefon üzerinden ücretli bir servise olmalarıymış.Yani bize ücret öyle ödeniyormuş.Bu maili alınca sitedeki  bütün reklamları kaldırdım ve bir reklam şirketini daha çöpe salladım.

Şahsen ben piyasada daha iyi reklam şirketleri olduğunu biliyorum.Tabiki en iyisi “Adsense”. 

“Adsense alamıyorum” diyenler için: 30 gün içinde adsense alabileceğiniz bir eğitimi çok az bir ücret karşılığında almak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişim bölümünden bize isteğinizi ve telefon numaranızı yazabilirsiniz.Size dönüş yapacağız.


Bu yazımızda bir şirketi karalama çabası yoktur.Bir kullanıcı olarak izlenimler belirtilmiş.Farklı forumlardan kullanıcı görüşleri belirtilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.