Bc.Vc reklam şirketi Doları 3TL’ye sabitledi!

Link kısaltarak para kazanma servislerinin en iyi link kısaltma servisi ve sevileni olan bc.vc reklam şirketi doların tl karşısında aşırı yükselişi nedeni ile normalde anlık kur üzerinden yatırılan doları,artık 3.00 TL olarak sabit tuttu.

Ve duyuru panosunda şu cümle yayınlandı…

26/11/2016  tarihinde Doların ,Türk Lirası karşısındaki aşırı yükselişi sebebi ile dolar kuru 3 TL olarak sabitlenmiştir.







Bu durum kullanıcıları son derece rahatsız ediyor çünkü kazançları bir hayli düşüyor. 

Öğrneğin;kullanıcılar 10 Dolarlık bir ücret kazandıklarında 35 Lira olarak kazanılacak ücret 5 TL lik bir ücret düşmesi yaşayacak ve 30 TL olarak kazanılacak.

Bu durum eğer düzelirse anlayacağız ki çok fazla şikayet gelmiş ve kullanıcılar rahatsız olmuştuır.




2 thoughts on “Bc.Vc reklam şirketi Doları 3TL’ye sabitledi!

  1. İki yıldır bc.vc kullanıyorum son zamanlar da ciddi anlamda boşşadılar. Pc reklamları 2$'a düştü mobil 2.50$ olarak devam etmekte üstüne bir de kur sabitleme olayıyla doları 3 tl ye sabitlediler. Ve size tavsiyem tekil çoğul aramaksızın tüm trafiğinizi sayacak tek reklam sitesi olan bir veb sitesi olan ayrıca kurulum başı kazanç olan cpm reklam vs bir çok platformda hizmet vermekte olan ve ciddi anlam da kaliteli bir site sunuyorum. Ödemeler link kısaltma da 15 tl olduğun da wmz hesabına ve ya 100 tl olduğun da ayın 10ile 20 si arasın da banka hesabınıza aktarmakta 1000 gösterim 5 tl ancak dediğim gibi tekil veya çoğul ayrımı yok bu da bir diğer reklam sitesi olan bc.vc ile kıyasladığımız da cpm nin 1$ düştüğü hesağlarsanız büyük kar edeceksiniz. Kayıt olmak için https://www.reklamtrk.com/panel/kayit.asp?k=746B98A4A2D6B8C9E0BE6D3EA7AE80163D1A0FD0 ziyaret edin.

  2. Saçmalamışlar.Dolar 4₺ olduğunda ne yapacaklar 3₺ de mi tutacak kuru.Demek ki bcvc'yi doların yukselişi çok korkutmuş.Yakında kepenkleri kaparlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.