Doping Hafıza Kullanıcı Yorumu

Dikkat: Bu bir kullanıcı yorumudur.Hiçbir kuruluşa ve kötü amaca hizmet etmemektedir.


Öncelikle merhaba saygıdeğer bilgidestesi.com okuyucuları.Bu yazımda benim de 1 yıl boyunca kullanmış olduğum hafıza teknikleri ile eğitim veren Doping Hafıza’yı kendi açımdan yorumlayacağım.

Geçen yıl 12.sınıftım ve okul yoğunluğu ve benzeri nedenler yüzünden dershaneye gitmedim.İnternette gezerken bu şirketin reklamı ile karşılaştım.Bunu almaya karar verdim.
Eşit Ağırlık paketini aldım.

Şu an baktığıma göre Eşit Ağırlık Paketi 1599 Lira. Eşit Ağırlık paketini aldım.Önce baya izledim.Sonra anladım ki çok bir katkısı yok.Yine her şey öğrenciye kalmış.Size fazladan net yaptırabilir.Daha sonra youtubeden izlemeye başladım.Çünkü matematik dersleri üstünkörü anlatılıyordu bence.Temelden alması gerek biri zor bilgi alabilirdi yani.Ben youtubeden bazı hocalardan dinlemeye başladım.Yani youtubedeki bazı hocalardan daha fazla verim aldım diyebilirim çünkü onlar temelden alıyordu ve her şeyi açık açık anlatıyordu.Zamana pek takılmıyorlardı.
Ancak bu satın aldığım eğitimdeki videolarda zamana takıldıklarını söyleyebilirim.
Şu an kendim çok çalışmadığım için pişmanım.Ve o parayı Doping Hafıza alarak değil de kendime yardımcı kaynak alarak değerlendirseydim şu an daha iyi olabilirdim.Kısacası ben aldığım için pişman oldum.Çünkü daha sonra youtubedeki hocalar daha iyi geldi ve neredeyse tamamen onları izledim.

Bu yazı tamamen benim yorumumdur.Kullandığım ürünü özgürce eleştirebilme hakkına yasal olarak sahibim.Hiçbir kurumu/kuruluşu kötüleme amacı ile yazılmamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.