En İyi Link Kısaltma Servisi [2017]

Çağımızın en büyük gelişimlerinden birisi olan internet kavramı üzerinden para kazanmak son zamanlarda çok konuşulmaya başladı.İnternet üzerinden para kazanmanın onlarca farklı yolu var.Ancak gerek indirme siteleri,gerek sürekli link veren web siteleri sahipleri,son derece yüksek kazanç sağlamak için link kısaltma servislerini kullanıyor.


Bu sistemde daha fazla ve güvenilir kazanç elde etmek için köklü ve güzel web siteleri kullanmamız gerekiyor.Güvenilirlik açısından gerçekten çok önemli bir konu.

Bu servisler sayesinde web sitelerimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan dışarıya vereceğimiz linkleri kısaltarak kazanç sağlıyoruz.

Peki en iyi link kısaltma servisi hangisi?

Eğer yüksek kazanç istiyorsanız.LİNK.TL şirketini önerebilirim.Ancak reklamlarında açılan yeni sekmeler kullanıcıları rahatsız ediyor.Ve kazançlar çok az bir fark ile BC.VC şirketinin önüne geçiyor.2 yıldır Bc.Vc şirketini kullanıyorum.Herhangi bir sorun yaşamadım.Eğer web sitenizin hiti iyiyse sıkıntı yaşamazsınız.

En iyi link kısaltma servisi Bc.Vc diyebilirim.Eğer Adult içerikler paylaşacaksanız Bc.Vc kullanmanızı önermem çünkü bu tür içerikleri engelliyor ve hesabınızı kalıcı olarak kapatıyor.Ama Link.Tl adult içerik paylaşmanızı engellemiyor.Her türlü içerikten kazanç sağlayabilirsiniz.

Ödeme Alt Limitleri

Bc.Vc ödeme alt limiti 10 Dolar.Link.TL ise 15 TL dir.Bc.Vc şirketi ödemelerinizi anlık dolar kuru üzerinden yapıyor.Ve sadece banka hesabınıza havale yapamktadır.Link.Tl ise sadece Papara hesabınıza ödeme yapıyor.

ÖDEME KANITLARI

Bc.Vc Üye olmak için:  Tıkla
ALT LİMİT 20TL TR.LİNK PAPARA ÖDEME SÜPER
 TR.LİNK Üye olmak için:Tıkla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.