Link Kısaltarak Evde Para Kazanmak [2017]

Link Kısaltarak Para Kazanma son zamanlarda oldukça yaygın bir vaziyet hale gelse de hala bu metottan para nasıl kazanıldığını bilmeyen insanlar mevcut. Bu yazımızda sizlere link kısaltma konusunu kısa başlıklar halinde inceleyeceğiz ve
  • Link kısaltarak nasıl para kazanılır,
  • Link kısaltmanın mantığı nasıldır,
  • Kimler, neden link kısaltmalı,

    Gibi suallerin yanıtlarını arayacağız.

Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır?
Link kısaltma servisleri  linkleri kendi uzantıları yardımı ile kısaltarak bizlere kısa linkler verir. Kimi link kısaltma servislerii kendi uzantısından slaştan sonraki bölüme adres(www.örneksite.com/tecrübe) girmenize müsaade eder, bazıları ise otomatik karakter (www.denemesite.com/asxz645c) atayarak kendisi belirler. Sizin linkinizi kısalttıktan sonra paylaşacağınız ortamda paylaşmanız yeterli olacaktır.
Link Kısaltmanın Mantığı Nasıldır?
Link kısaltmanın mantığı, kullanıcıların sizin linklerinize erişmek için kısalttığınız linke tıklayıp, çalıştığınız şirketin belirlediği müddet süresince beklemelerini sağlayarak reklam göstermek ve hemen peşinden “Reklamı Geç” diyerek gerçek linke erişmeleri sağlanacaktır.. Link kısaltma servislerinin emeli, insanların sizin linkinize erişmeleri için bir reklam göstererek,gösterilen reklamlardan prim almaktır.
Kimler, Niye Link Kısaltmalı?
İsteyen herkes linklerini kısaltarak kazanç ele geçirebilir. Lakin çok ehemmiyetli bir link paylaşacak ve bundan para kazanmak istiyorsanız link kısaltarak tıklayan kişi sayısına göre priminizi alabilirsiniz. Bu sektörü en çok kullanan internet siteleri; dosya indirme sitesi, oyun sitesi gibi,linklerine en çok tıklanan internet siteleri başta gelmektedir.
NOT:

4 thoughts on “Link Kısaltarak Evde Para Kazanmak [2017]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.