Sylvia Browne – Kehanetler PDF Gelecekte Sizi Neler Bekliyor 2005 PDF İndir


Sitemizdeki tüm PDF kitapları  renkli ve kaliteli yeni basım kitaplardır. Yapmanız gereken aşağıdaki linkten PDF dosyasını normal indirme olarak indirmektir.

PDF Özellikleri

Corona Virus kehanetinin olduğu kitap End Of Days  Kehanetler Kitabı Pdf indirin. Corona virüsünü yıllar önce tahmin eden yazarın kitabı. Asıl adı End Of Days. PDF aşağıdan indirebilirsiniz. Ve pdfden okuyabilirsiniz Google Drivedir.

Sylvia Browne – Kehanetler Giriş Kısmı

Ben ‘korkmaya yoruldum ve senin de biliyoruz. Bu değilbugün bu dünyada korkacak çok şey yok.savaşlar ve nükleer santraller hakkında kesintisiz başlıklar veteröristler ve suikastlar ile sivil huzursuzluk ve ekonomikbelirsizlik ve siyasi ikilemlak ve deli hava vegün geçtikçe sağlıksız hale gelen bir ortam. Ancaknokta, uğraşmak ve düşünmek için çok fazla olduğunda gelirbu konuda sizi yatağa göndermekten başka bir şey yapamazsoğuk bir bezle.

SYLVIA BROWNE’UN HAYATI

Elli yıldır profesyonel bir psişik ve medyum olarak çalışan Sylvia Browne, içlerinde Öte Dünya´da Yaşam, Bir Medyumun Maceraları gibi eserlerinin de bulunduğu çok satan kitapların yazarıdır.

Öte Dünyada Yaşam adlı kitabı öteki Dünya yaşamı ile ilgili en çok okunan kitaplardan birisi olmuştur.

2008’de yazılan ‘Günlerin Sonu’ (End of The Days) kitabının 312’nci sayfasında 2020’li yıllarda bir hastalığın karaciğer ve bronşları hedef alacağını yazmış ve bu kehaneti COVID-19 virüsü ile bağdaştırılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.