Tüm Fotoğrafları tek Fotoğrafta Birleştirmek-5 Adım,Kolay İşlem

Merhaba,bu yazımda sizlere “Birçok fotoğrafı tek bir fotoğrafta birleştirme”konusu üzerinde duracağım.Bunu pek yazı ile değil de resimlerle anlatmayı tercih edeceğim.Lütfen Aşağıdaki adımları tek tek izleyiniz.

Adım 1: Düzenleyeceğimiz Resimleri Hazırlamak

Ben 4 fotoğrafı birleştireceğim.Siz istediğiniz sayıda yapabilirsiniz tabii ki de.Bir de arka plan seçtim siz isterseniz ileri adımlarda arka plan rengini sade de yapabilirsiniz.Ben bir fotoğraf seçtim.4 Tane de resmi klasöre attım.


Adım 2: Programı İndirmek ve Kurmak

Bu programın adı “PhotoScape”‘dir.Sizde var ise indirmenize gerek yok eğer indirmek isterseniz,buraya tıklayarak indirebilirsiniz. (Telif hakkı sorunu ile karşılaşmamak için direkt bağlantı vermek zorundayım.) Normal bir şekilde indirin ve kurun program zaten tamamen Türkçe’dir.

Adım 3: Programı Açmak ve Bölümü Seçmek

İndirdiğiniz programı masaüstü veya başlat menüsünden sağ tıklayıp açın.

Resimdeki “Sayfa” yazılı butona tıklayınız.

Adım 4: Fotoğrafları DüzenlemekResimde gösterdiğim bölümleri tek tek açıklama gereğini duyuyorum.

1 Numaralı bölümde kendi istediğim tarz bir yerleştirme tarzı seçtim.(Arka plansız seçeneklerde bulunmakta.)

2 Numaralı bölümdeki “Photo” yazısına tıklayarak kendi resimlerinizi koyabilirsiniz.Bunları tek tek seçiniz.(Arka plan resmi koymak için ortadaki photo yazısına tıklamanız ve seçmeniz gerekmektedir.)

3 Numaralı bölümden fotoğrafın olmasını istediğiniz genişlik ve yüksekliği ayarlayabilirsiniz.

4 Numarada ise yukarıda söylediğim gibi eğer isterseniz arka planı istediğiniz tek renk yapabilirsiniz.Tüm renk seçenekleri bulunmaktadır.

Adım 5: Fotoğrafı Kaydetme Örnek Gösterim

Fotoğrafı kaydetmek için sağ alt tarafta bulunan “Kaydet” butonuna tıklayın ve kaydedin.Farklı Kaydet seçeneğinden istediğiniz yere kaydedebilirsiniz.

👀Örnek Gösterim 👀Daha iyi çalışmalarda bulunmanız dileğiyle.Saygılarımla…

Uyarı: Bu yazı ve görseller tamamen www.bilgidestesi.com‘a aittir.Kopyalanamaz,hiçbir yerde paylaşılamaz ve alıntılama yapılamaz.Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır.!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.