Yurt Dışından Ürün Getirip Satarak Para Kazanma [İnternetten Para Kazanma]-(AliExpress)


BilgiDestesi.com’dan hepinize merhabalar.Bu yazımda sizlere “İnternet üzerinden para kazanma” başlığı altında “Yurtdışından ürün getirip satarak para kazanma”konusu üzerinde duracağım.
Bildiğiniz gibi en hayırlı ve en kazançlı iş her zaman ticarettir.Zaten birçok iş adamı sadece ticaret sayesinde zengin olmuşlardır.

Sizin bu işi yapabilmeniz için bir web sitesi vereceğim.Aliexpress.com adlı siteden nakit ödeme ile ürün sipariş edeceksiniz.Aliexpress.com’daki ürünler sizlere Çin’den gelecek tabi bu iş biraz zaman alabilir.Ürünleri yıldızlı satıcılardan alacaksınız.Sizin için bir kargo bedeli istenmeyecek.Size 3-4 hafta içinde geldiğini söyleyebilirim.Önce kayıt olun adresinizi ekleyin.

Getirdiğiniz ürünleri Türkiye’de satacaksınız ama gerçekten büyük bir iş yapmak istiyorsanız vergi dairesine gidin ve ben bu işi yapıyorum diye bilgilendirin.Belli bir vergi vermek durumundasınız.Ancak getirip küçük bir iş yapacaksanız.

Örneğin 10 tane kulaklık getirdiniz tanesi 5 TLden.Size 50 TL ye mal olacak.Siz bunu birisine tanesi 10 TL ye sattığınızda 100 TL getirisi olacak.50 TL zaten kendi parasıydı.Yani size gelen para 50 TL kazancı olacak 10 tane kulaklığın.

Gelelim gümrük konusuna,gümrükten normalde her şey geçiyor ancak 76 Euro’nun üzerinde bir şey sipariş ettiğinizde gümrükten geçmeyebilir.Ve bunun üzerine biraz daha miktarda para ödedikten sonra kesinlikle elinize gelecektir.Güvenilir bir site sadece bazı satıcılar sahtekarlık yapıyor zaten onlarında yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz.

Ödemeyi Nasıl Yapacağız?


Ödeme işini “İninal Kart”,”Kredi Kartı”,Banka Kartı” ile yapabilirsiniz.Her türlü banka uygundur.Ancak 18 yaş altındaysanız ininal kart mecburi olacaktır.Bu iş biraz sabır gerektiren bir iştir.Eğer çok büyük ticaretler yapacaksanız benden size tavsiye vergi dairesine gidin.Yoksa gerçekten çok büyük cezalar alabilirsiniz. 

Etiketler: İnternetten para kazanma,internet üzerinden ticaret,e-ticaret,para kazanma,internetten ticaret,aliexpress para kazanma

2 thoughts on “Yurt Dışından Ürün Getirip Satarak Para Kazanma [İnternetten Para Kazanma]-(AliExpress)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.